A Don't Panic Nelviskolával az

angol nyelvtanulás

ÉLVEZET!

FLEXI órarendünk újítónak számít a piacon, hiszen a heti több, mint 70 óra azt jelenti, hogy napi akár 3 időpont közül is választhatsz a saját szinteden.

Miben vagyunk a legjobbak?

Rugalmasak vagyunk

Mindig rendelkezésedre állunk! Legyen reggel vagy este, hétköznap vagy hétvége, mindig van számodra megfelelő időpontunk!

Bizalmad a legfontosabb nekünk

Hallgatóink visszajelzései alapján hisszük, hogy a DPA által preferált beszédközpontú módszer működik. Számunkra legfontosabb a Te elégedettséged!

Szakmailag elkötelezettek vagyunk

Tematikus tanóráink professzionálisan megtervezettek, mindemellett elsődleges fontosságú számunkra, hogy a légkör, ahol az angol tanulás folyik, minden résztvevő számára ideális legyen.

Történetünk

Minél több elégedett diák, minél több angol szó az éterben, kontinensről, kontinensre. Valahogy így kezdődött történetünk anno, 2015-ben.

Mit kell tenned, hogy azonnal belevághass?

Regisztrálj

Válaszd ki a megfelelő iskolát, regisztrálj az űrlapon keresztül és kérd az ingyenes próbaórádat.

Kapcsolatfelvétel

Oktatásszervezőnk jelentkezik nálad, hogy tisztázzátok a nyitott kérdéseket és tájékoztasson a további részletekről.

Start

Belevágsz az örömmel tanulásba. Hozzáférést biztosítunk neked az órarendünkhöz és nincs más dolgod, mint bejelentkezni az órákra.

Élj kockázat nélkül - próbálj ki Minket ingyen!

Próbálj ki minket ingyen és  ismerd meg beszédközpontú tanulási módszerünket. Könnyítsd meg a döntést magad számára!